KONST / Litografier / Färglitografi 17451022
nr 1745 1022
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
"Cercle Suedois 1891-1991". Signerad, numrerad 26/125. Färglitografi, bildmått: 48x65 cm, yttermått inklusive ram: 62x80 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 1 december 2025
kl 18:43:11
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow